Kariéra

Hlavní inženýr projektů – HIP

Neváhej už ani chvilku, přijď pracovat na Tuzemku! A na další zajímavé projekty, které u nás vaříme…

​Hledáme samostatného technického člověka s tahem na branku, který nám pomůže realizovat projekty v oblasti odpadového hospodářství, energetiky a moderního zemědělství. Velkou výhodou je znalost a přesah do profesních částí.

Co bude Vaším úkolem:

  • Řízení a koordinace zpracování projektové dokumentace pro výstavbu technologických celků
  • Řízení kolektivu projektantů a subdodavatelů projektu
  • Plánování projektu – časové i finanční
  • Odpovědnost za technické řešení projektu i za splnění termínů
  • Průběžná kontrola a sledování nákladů na jednotlivých zakázkách
  • Předávání podkladů pro zpracování nabídek do výběrových řízení
  • Zpracovávání stanovisek k oponenturám projektů

Co od Vás očekáváme:

  • Nejméně 3 roky praxe v obdobné pozici
  • Znalost Autocadu
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Komunikativnost, systematičnost, samostatnost a rozhodnost
  • Organizační a řídící schopnosti
  • Osobní přístup a časová flexibilita

Co Vám dá výraznou výhodu:

  • Autorizace v oboru
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost Revit, BIM

Co Vám nabídneme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě stovek milionů korun, které mají dopad
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Flexibilitu – důvěřujeme si a organizace času je na vás
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda v rozmezí 500.000 – 900.000,- Kč
  • Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání životopisu e-mailem [1].

[1] Poskytnutí osobních údajů

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti PILSEN TECHNOLOGIES s.r.o., se sídlem Pod Vinicemi 931/2, Plzeň, PSČ 301 00, IČ 26399814, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti PILSEN TECHNOLOGIES s.r.o. byly společností PILSEN TECHNOLOGIES s.r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti PILSEN TECHNOLOGIES s.r.o.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.